“Cits bazārs Bauskā”

13. decembrī Bauskas sākumskolas skolēni piedalījās Reģionālā SMU pasākumā “CITS BAZĀRS BAUSKĀ” un ieguva dažādas nominācijas un balvas no Bauskas novada uzņēmējiem un iestādēm.

Nomināciju ieguvēji:

1.Labākā pārdošanas komanda – STYLE pārstāvēja Markuss Šidla, dalībnieki: Evelīna Āboliņa, Liāna Erika Andrejeva (5.c )

2. Uz zināšanām balstīts produkts – DIY OF Bauska Laura Sigalova, Annija Dzene (6.a)

3.Labākā dāvana – A.K. V. J. Kristers Jaunzems – Vītums 6.b, Arta Jaunzeme – Vītuma 7.a BVĢ

4. Komerciālākais produkts –  PaMa  Patrīcija Rimševica 6.b, Marta Rimševica 3.a

Tāpat veiksmīgi tirdziņā piedalījās:

SMU TAK Tīna Zaiceva 6.b, Klāvs Zaicevs 3.a

SMU  DIY OF Bauska Laura Sigolova, Annija Dzene 6.a

SMU 4 IN 1 Adrians Augusts, Kristers Rudēvičs 6.b un Daniela Glorija Auguste 5.b

SMU Ideal trio  Sabīne Varneviča 5.a, Estere Varneviča 3.b, Jānis Matīss Levko 3.b

Paldies vecākiem un skolotājai Agitai Barkovai par atbalstu!