Sestdienas matemātikas skola

Sveiki 5.- 6.klašu matemātiķi !

Klāt rudens! Uzsākts jaunais mācību gads. Esam izvirzījuši katrs savus mērķus un  uzdevumus, ko šajā gadā gribam sasniegt. Dienas piepildītas ar dažādiem darbiem. Daudz var pagūt , ja visu pārdomāti saplāno. Katrs veikums mūsu prasmes  pilnveido. Tāpēc laiks  domāt, kā saturīgi aizpildīt sestdienas. Bauskas sākumskola piedāvā iespēju darboties  Sestdienas matemātikas skolas nodarbībās.  

Aicinām visus 5.- 6.klašu centīgos, pacietīgos un zinātkāros matemātiķus uz

 Sestdienas matemātikas skolas nodarbībām.

 Nodarbības vada Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes  profesors Andrejs Cibulis.

            Sestdienas matemātikas skolas  nodarbība  notiks   5.oktobrī

                            plkst.  11.40 -13.00        20.kabinetā .